"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kıbrıs Sigorta web sitesi, Nunufy tarafından yenilendi

Nunufy olarak, Kıbrıs’ta web tasarım alanında hizmet verdiğimiz şirketler arasına çok önemli bir şirketi daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kıbrıs’ın en köklü yerel şirketlerden biri olan Kıbrıs Sigorta’nın web sitesi Nunufy tarafından yenilendi.

Kuzey Kıbrıs’ta, halka açık şirket statüsündeki ilk yerel sigorta şirketi olma özelliği taşıyan Kıbrıs Sigorta, Nunufy tarafından tasarlanan yeni web sitesi ile modern ve minimal bir arayüze kavuşmanın yanında online sigorta satışı entegrasyonunu da tamamladı.

Sitenin arayüz tasarımı, arayüz ve içerik yönetim sistemi kodlanması sürecinde Nunufy görev alırken, kurumsal içeriklerin ve sigorta sayfalarının SEO uyumlu olarak oluşturulması noktasında Mancınık.com görev aldı.

Site arayüzü tasarlanırken, kullanıcıların istediği içeriğe en kolay şekilde ulaşabilmesi için sade ve minimal bir mimari tercih edilirken, beyaz alan kullanımına özel olarak dikkat edildi. Geliştirme sürecinde, yalnızca site görünümü değil performans da göz önünde bulunduruldu. Bu konuda yapılan çalışmaların sonucunda Kıbrıs Sigorta’nın yeni web sitesi Google Page Speed resmi verilerine göre %94 performans gösterdi.